Drops Brushed Alpaca Silk - pudrowy róż - 12
Opis
Dziergaj z Drops Brushed Alpaca Silk 12 pudrowy róż
DROPS Brushed Alpaca Silk pudrowy róż 12 to wyjątkowa włóczka, która wprowadzi do Twojego projektu odrobinę luksusu. Subtelna mieszanka czesankowej superfine alpaca i delikatnie lśniącego jedwabiu morwowego, odpowiada za niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku wykończenie. Wysoka jakość alpaki (77%) i jedwabiu (23%) odpowiada za miękkość, a równocześnie trwałość i wytrzymałość każdej z dzierganych robótek. Dostępna w szerokiej gamie intrygujących kolorów, gwarantuje, że każdy znajdzie odcień doskonale oddający jego osobisty styl. Wypróbuj Brushed Alpaca Silk pudrowy róż w swoim projekcie!
Drops Brushed Alpaca Silk 12 warto łączyć z innymi włóczkami
Mimo swojej lekkości, DROPS Brushed Alpaca Silk jest zadziwiająco ciepła. Dzięki temu nadaje się zarówno do małych projektów, takich jak szaliki czy czapki, jak i większych, np. swetrów czy kardiganów. Praca z tą włóczką na grubszych drutach (zalecany rozmiar to 5 mm) jest szybka i przyjemna. Dodatkowo, dzięki swoim właściwościom, może służyć jako efektowne dopełnienie innych włóczek, nadając robótkom dodatkowej miękkości oraz odmieniając fakturę.
DROPS Brushed Alpaca Silk 12 powstaje w dalekim Peru, surowce pochodzą z odpowiedzialnych źródeł - alpaka z Peru a jedwab morwowy z Chin. Przy odpowiedniej pielęgnacji - ręcznym praniu w temperaturze do 30°C i suszeniu na płasko - produkty wykonane z tej włóczki zachowają swój piękny wygląd i miękkość na długo. Każdy motek waży 25 gramów i ma około 140 metrów, co daje dużą elastyczność w zakresie projektowania i tworzenia.
Bezpieczna Brushed Alpaca Silk pudrowy róż
Brushed Alpaca Silk 12 posiada certyfikat Oeko-Tex® (certyfikat nr 23.HPE.36896), Standard 100, Klasa II, nadany przez Hohenstein Institute. Certyfikat ten jest dowodem na to, że włóczka została poddana rygorystycznym testom w celu wykrycia obecności potencjalnie szkodliwych substancji i przeszła je pomyślnie, uzyskując status bezpiecznego produktu. Klasa II certyfikatu świadczy o tym, że włóczka jest odpowiednia do produkcji artykułów mających bezpośredni kontakt ze skórą, takich jak bluzy, swetry, czapki, itd.