Zestaw drutów wymiennych KnitPro Symfonie 20660
Opis
Zestaw drutów wymiennych KnitPro Symfonie Starter 20660
Zestaw KnitPro Symfonie Starter to wyjątkowa propozycja dla miłośników dziewiarstwa. Piękne, wielokolorowe druty wymienne wykonane z polerowanego drewna są nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne. Dzięki lekkiej konstrukcji i ciepłej w dotyku powierzchni możesz dziergać przez wiele godzin bez uczucia zmęczenia rąk.
Zestaw drutów na poczatek
Zestaw KnitPro Symfonie jest doskonały dla początkujących dziewiarek, które dopiero uczą się pracy z wymiennymi drutami, a także dla doświadczonych osób, które chcą wypróbować nowe druty. Dzięki przemyślanej konfiguracji zestawu każdy znajdzie coś dla siebie.
Co zawiera zestaw KnitPro Symfonie Starter?
- 3 pary drutów wymiennych:
Rozmiary: 4.00 mm, 5.00 mm i 6.00 mm, - 3 kable o długościach:
- 60 cm,
- 80 cm,
- 100 cm (razem z końcówkami drutów),
- 6 końcówek zabezpieczających,
- 3 klucze do kabli,
- 1 zestaw łączników kabli.
Stylowe etui w zestawie
Cały zestaw jest zapakowany w eleganckie, fioletowe etui zamykane na suwak. Na materiałowej powierzchni widnieje urocza ilustracja przedstawiająca dwie owieczki.
Druty KnitPro Symfonie są lekkie, ciepłe w dotyku i niezwykle wygodne w użyciu. To idealny wybór dla dziewiarek, które cenią sobie połączenie estetyki z funkcjonalnością.
Dodaj odrobinę koloru i wygody do swojego dziewiarstwa z zestawem drutów wymiennych KnitPro Symfonie Starter!